Contactează-ne

Prima Shop

Nume Companie: Gruwo Supplier srl  (prima-shop.ro) 

CUI: RO45922590 (VERIFICĂ) 

Reg Com: J23/2331/2022


Cont IBAN: RO93 OTPV 1130 0145 4330 RO01 - OTP Bank - Bucuresti

Cont IBAN: RO91 BREL 0005 5172 0107 0100 - Libra Bank S.A. - Bucuresti

Cont Euro: LT51 3250 0509 9559 1774 - Revolut Payments UAB (SWIFT: REVOLT21).


Capital Social: 200.00 RON.

Sediul Social: Str. Crisul Repede 83G, vila 1, Bragadiru, Ilfov, cod poștal: 077025 (NU se ridică produse de la această adresă). 

E-mail si Telefoane:

Customer Care

Telefon:  0310.050.800

E-mail: contact@prima-shop.ro

Departament Vanzari

E-mail: vanzari@prima-shop.ro

Departament Corporate și Licitații

E-mail: corporate@prima-shop.ro

Echipa corporate va sta la dispozitie pentru cereri speciale, oferte si proiecte.

Departament SICAP

E-mail: sicap@prima-shop.ro

Echipa corporate va sta la dispozitie pentru cereri speciale, proiecte si postare in SICAP.

Departament Furnizori

E-mail: furnizori@prima-shop.ro

Contactați departamentul dacă sunteți importator sau furnizor de produse pe piața din România sau Europa. Pentru orice alte cereri folosiți contactele de la celelalte departamente.

Departament Info Garantii & Retur

E-mail: info.garantii@prima-shop.ro

Departament Contabilitate 

E-mail: contabilitate@prima-shop.ro

incasari@prima-shop.ro (Pentru confirmarea platilor proformelor sau orice alt tip de plata facuta catre noi)

Depozit si Livrari

E-mail: colete@prima-shop.ro

Relații cu Presa

E-mail: pr@prima-shop.ro

Departament Marketing

E-mail: marketing@prima-shop.ro

Program de lucru:

Customer Care: Luni - Vineri / 09:00 - 19:00 (Preluarea comenzilor telefonic)

Vânzări: Luni - Vineri / 09:00 - 18:00 (Preluarea comenzilor online, e-mail)

Info Garantii: Luni - Vineri / 09:30 - 18:00 (Preluarea cazurilor telefonic)

Retur: Luni - Vineri / 12:00 - 18:00

Documentare: Luni - Vineri / 09:30 - 18:00 (Suport documentare, numai prin e-mail)

Livrări: Luni - Vineri / 10:00 - 18:00 (Livrarea comenzilor pentru București)

Formular de contact
Captcha